Bozcaada Apartments | Bozcaada Aparts

Hakkımızda

Bozcaada Apartları

Mira Suites

Bozcaada Mira  Otel  Tatil  Apartları  ( Tuzburnu  bekçi bayırı  mevki )

Mira  Otel  Tatil Apartları  hepsi deniz manzaralı merkeze uzaklığı aracınızla 3 dakika şayet yürümek isterseniz 15 dakika yürüyüş yaparak merkeze ulaşabilirsiniz. Apart suitlerimizi en  az iki gün, haftalık, aylık, sezonluk kahvaltısız olarak veriyoruz. Apartlarımız  otel ücretinden ekonomik restoran ücreti vermeden Apartlarımızda kişiye özel açık mutfak  nişlerinde damak tadınıza göre elinizle istediğiniz yiyecekleri  hazırlayıp  bahçede yeteri kadar bulunan Barbekülerde ızgaranızı yaparak  villaların önünde verandalarda veya çimlerin üzerinde huzur ve rahat içinde kuş sesleri dinleyerek bahçenin güzelliğide eklenerek yaptığınız ızgaraların tadına varacaksınız. Apart Suitlerimizde kalan misafirlerimiz için yeteri  kadar otopark  bahçemizde çocuklar için korunaklı düşünülen çocuk havuzu ve büyükler için havuz bulunmaktadır. Gün boyunca bahçede çimenler üzerinde bulunan şezlonglarda ,  hamaklarda  hayal  alemine  dalma  fırsatı   bulacaksınız.

Tesis : Mira  Otel  Tatil Apartları   5 villadan oluşan  4000 m2 alana kurulmuştur.

Her villada 2 büyük suit, 2  küçük suit daire bulunmaktadır.

Küçük suit apart  dairelerimiz   iki odadan ibarettir. 1 Yatak odası  1 Oturma mekanı, açık   Mutfak , Banyo ve Wc  bulunmaktadır.  minumum  3  kişi  maksimum  4  kişiye hitap etmektedir.

Büyük suit dairelerimiz: üç odadan ibarettir. 2 Yatak odası   1  Oturma mekanı, açık  Mutfak, Banyo ve Wc  bulunmaktadır.  Minimum  5  kişi  maksimum 6 kişiye hitap etmektedir.

Bütün Büyük , Küçük  suit dairelerimizin yatak odalarında  kılima ,  elbise  dalabı  etejer  makyaj  masası  bulunmaktadır.

   Oturma mekanlarında Tv , Yemek masası  ve   sandalyeleri , Sehpa takımı ve 190×105 ebadında ek yatak bulunmaktadır.

Açık mutfak nişlerinde 2 li ankastre ocak   tezgah altı  buzdolabı , Dolaplar ve çaydanlık , yemek tabakları, çatal , kaşık, bardak ,cezve ve kahve fincanları , salata tabağı  ,  tencere ve kızartma  tavası  bulunmaktadır .

Deniz manzaralı  Apart  Suitlerimiz temiz dayalı döşeli olarak size teslim edilmektedir.

Suitlerin yatak odalarında serili  yatak takımları ve havlular mevcuttur. İstenildiğinde kirli havlu alınıp temiz havlu verilmektedir.

Bayram  ve  Özel  günlerde  fiatlarımız  değişiklik  gösterebilir.

Fiyatlarımıza  Elektirik , Su , Tüp gaz  ,  Bahçe  temizlik  ve   Havuz  bakımı  dahildir.

Suit Apartlamızdan   ayrıldığınızda  eksik  ve  zarar  tespiti  yönetim  tarafından  yapılmaktadır.

Suitlerimizde evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Check-in: 14.00 Check-out: 12.00